Modne kafle Sardenia na podłogę od firmy Polcolorit w szarym odcieniu. - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Sardenia - Jednolite płytki podłogowe firmy Polcolorit w odcieniu beżowym

Sardenia

Kafelki Sardenia przeznaczone są przede wszystkim do tych pomieszczeń, gdzie niezbędna będzie wysoka odporność na uszkodzenia, jak również łatwość w czyszczeniu. Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby płytki Sardenia spełniały wszelkie oczekiwania kupujących. Co ważne - ich utrzymanie w czystości jest bardzo łatwe, co dodatkowo podnosi ich wartość.

 

Płytki Sardenia utrzymane są w jasnej, beżowej kolorystyce. To pozwala na aranżowanie wnętrza w dowolny sposób, bez konieczności dopasowania koloru ścian czy mebli. Subtelny beż będzie wyglądał doskonale zarówno w otoczeniu jasnych, jak i ciemnych kolorów. Kafelki posiadają niejednolita powierzchnię imitującą kamień, przez co możliwe stało się uzyskanie bardzo naturalnego wyglądu. Kafelki znacznie niwelują ryzyko poślizgu podczas chodzenia.

 

 

Ta kolekcja z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym klasyczne rozwiązania z możliwością zmiany aranżacji wnętrza. Dzięki wysokiej jakości materiałom zastosowanym przy produkcji kafli można mieć pewność, że będą one cieszyć oko przez długi czas.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.