Płytki Barrique Stargres łazienkowa i podłogowa glazura w    - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Barrique -Klasyczne, kremowe i brązowe płytki łazienkowe Stargres Barrique

Barrique

Kolekcja Barrique zaczerpnęła swoją nazwę od tradycyjnych dębowych beczek, w których przechowywane jest dojrzewające wino. Nawiązaniem do nich są płytki w kolorach naturalnego drewna, które doskonale prezentują się w nowoczesnej lub klasycznej łazience.

 

Płytki z kolekcji Barrique są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: kremowej, przypominającej jasne drewno oraz ciemnobrązowej, w kolorze kasztanów. W skład kolekcji wchodzą płytki bazowe oraz podłogowe, co ułatwia samodzielnie stworzenie aranżacji odpowiedniej dla danego pomieszczenia. Charakterystyczna dla płytek z kolekcji Barrique jest nieregularna powierzchnia, która pozwala przełamać monotonię nawet w dużych pomieszczeniach.

 

Produkty z kolekcji Barrique doskonale sprawdzą się w klasycznie zaaranżowanych pomieszczeniach utrzymanych w ciepłej tonacji. Może to być nie tylko łazienka czy kuchnia, ale także przedpokój czy taras przed domem. Duże, wykonane z wytrzymałego gresu płytki są łatwe do utrzymania w czystości i odporne na warunki zewnętrzne.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.