Płytki Metallic 50x50/25x50 Stargres łazienkowa i podłogowa glazura w    - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Metallic 50x50/25x50 -Oryginalne płytki łazienkowe Stargres Metallic 50x50/25x50

Metallic 50x50/25x50

Stargres w swojej ofercie posiada niesamowitą kolekcję płytek Metallic. Są to piękne gresy o nowoczesnych, metalicznych fakturach proponowane w dwóch odsłonach: jako płytki w różnych odcieniach tej samej barwy oraz mozaiki. Wnętrza wypełnione płytkami Metallic dzięki ich nasyconym barwom i oryginalnym fakturom, nabierają niezwykłego charakteru.

 

Kolory gresów Metallic to głęboka czerwień, czysta wanilia i stal. „Przecierane” płytki oraz metalicznie lśniące mozaiki sprawiają, że każdy miłośnik nowoczesnych aranżacji  z pewnością zakocha się w kolekcji Metallic. Gresy te można dowolnie łączyć, uzyskując niezwykłe efekty wizualne.

 

Płytki z kolekcji Metallic, są rektyfikowane, co oznacza, że ich wymiary są bardzo dokładne i można je układać z niewielką spoiną lub bezspoinowo. Dzięki temu uzyskuje się efekt idealnie gładkiej powierzchni. Gresy Metallic są przeznaczone do montażu zarówno na ścianach, jak i podłogach, do wnętrz budynków oraz na zewnątrz (np.: tarasy), gdyż są to produkty mrozoodporne. Wymiary proponowanych płytek to 50x50 cm oraz 25x50 cm, natomiast klasa ścieralności PEI wynosi 4, co oznacza, że są to gresy bardzo trwałe.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.