Płytki Sandstone/Maxima 61x61 Stargres łazienkowa i podłogowa glazura w    - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Sandstone/Maxima 61x61 - Kolekcja podłogowa w beżowej tonacji firmy Stargres

Sandstone/Maxima 61x61

Elegancka i bardzo oryginalna glazura podłogowa Sandstone/Maxima firmy Stargres świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych wnętrzach. Podłoga wykonana z płytek w pięknej, ciepłej tonacji beżu będzie stanowiła oryginalną ozdobę salonu, hallu czy kuchni. Kolor płytek, mimo swojej neutralności, nie jest w najmniejszym stopniu monotonny – przemyślane zestawienie ciemniejszych i jaśniejszych odcieni beżu kojarzy się ze śladami, jakie na piasku pozostawia wiatr, tworząc subtelny, ale wyraźny wzór.

 

Wyrafinowana estetyka płytek Sandstone/Maxima sprawia, że wykończona nimi podłoga może stanowić główny akcent w pomieszczeniu, szczególnie jeśli inne jego elementy pozostaną gładkie, o minimalistycznym charakterze.

 

Rozmiar płytki gresowej Sandstone/Maxima wynosi 61x61cm, dzięki czemu doskonale układa się ją na większych powierzchniach. Dzięki wyjątkowo wysokiej jakości i wytrzymałości, płytki Stargres z serii Sandstone Maxima zachowują przez długi czas swoje walory użytkowe i estetyczne.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.