Płytki Tecno 60x60/30x60 Stargres łazienkowa i podłogowa glazura w    - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Tecno 60x60/30x60 -Płytki łazienkowe z kolekcji Stargres Tecno 60x60 / 30x60

Tecno 60x60/30x60

Płytki z kolekcji Tecno utrzymane są w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. Kolekcja jest zaskakująco duża i zachwyca możliwościami doboru palety kolorów i listw dekoracyjnych. W kolekcji Tecno przeważają metaliczne, grafitowe odcienie szarości. Pojawiają się także jasne, ciepłe płytki, choć wciąż utrzymane są one w gamie szarości. Znajdziemy tu także płytki i listwy dekoracyjne z ornamentami geometrycznymi.

 

Płytki Tecno firmy Stargres

 

Wizytówką kolekcji jest wymiar płytek. Płyty- kwadraty o wymiarze 60x60 cm oraz połowę mniejsze prostokąty o wymiarach 30x60 cm. Posadzka bądź ściana ułożona w takie pola geometryczne tworzy bardzo ciekawy efekt w każdym pomieszczeniu.

 

Kolorystyka płytek Tecno

 

Dzięki swojej kolorystyce płytki są uniwersalne. Pasują zarówno do wielu wnętrz, jak i dają szerokie pole do wyboru aranżacji przestrzeni. Ponadto, płytki można łączyć ze sobą, tworząc ciekawe zestawienia kolorystyczne i gry optyczne. Jednolite kolorystycznie przestrzenie można urozmaicać listwami dekoracyjnymi pokrytymi geometrycznymi, kołowymi wzorami.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.