Płytki na podłogę Siena 31x62/15,5x62 od firmy Stargres. - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Siena 31x62/15,5x62 - Kafle podłogowe imitujące drewno w szarym i brązowym kolorze.

Siena 31x62/15,5x62

Kolekcja płytek Sienna znanej i cenionej marki Stargres to zestaw, który został stworzony z myślą o wszystkich osobach, które ponad wszystko cenią sobie nawiązania do natury.

 

Drewnopodobne płytki Sienna marki Stargres

 

Kafle zostały wykonane tak, aby w jak najlepszym stopniu przypominały swoim wyglądem prawdziwe drewno – zadbano nawet o realistyczny rysunek słojów. Dzięki temu można uzyskać efekt obecności drewna we wnętrzu, jednocześnie otrzymując łatwą w utrzymaniu i naprawdę trwałą podłogę. Płytki doskonale komponują się z wystrojem rustykalnym, jak i nieco bardziej nowoczesnym. Wykonane zostały z trwałych i solidnych materiałów. Dzięki temu przez długi czas zachowują doskonały wygląd: nie ulegają silnym zabrudzeniom, ich powierzchnia nie ściera się i nie zarysowuje.

 

Właściwości płytek Sienna marki Stargres

 

Kafle dostępne są w kilku odcieniach, co pozwala na niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Solidne, trwałe, estetyczne. Pozwolą zaprojektować i wykonać wnętrze, które długo będzie wzbudzało zachwyt każdego, kto do niego wejdzie. Stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.