Płytki Tosto na podłogę i do salonu od producenta glazury Cersanit - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Tosto - Eleganckie, jasne płytki salonowe firmy Cersanit o nieregularnej fakturze

Tosto

Płytki tosto to powiew elegancji w piaskowym kolorze. Nadają łazience charakteru salonowego, a ich nieregularna faktura przypomina piasek znad morza. Biorąc kąpiel wśród takiego wystroju, łatwo można sobie wyobrazić, że jesteśmy nad morzem w upalne i słoneczne lato.

 

Z pewnością płytki tosto będą się pięknie komponowały z każdym kolorem oraz innymi kolekcjami np. ancona cersanit. Ich uniwersalność doceniło już wiele osób. Mają tę ogromną zaletę, że nie przyczepia się do nich co chwilę kurz i nie trzeba ich ścierać codziennie. Są także odporne na wilgoć i ciepło. 

 

Tosto cersanit gres ze względu na swój wygląd polecamy przede wszystkim osobom, które lubią kolory stonowane i ponadczasową klasykę. Można je umieścić nie tylko w łazience, ale także w kuchni i salonie. Ich kolor jest ciepły, a pomieszczenia, w których zostaną założone, nabierają słonecznego i klasycznego charakteru. Można je układać na przemian z innymi płytkami (zobacz nutto cream). Płytki tosto sprawiają, że pomieszczenia wyglądają bardziej luksusowo i elegancko, a przy tym słonecznie i ciepło.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.