Płytki Tradizioni (TR) Nowa Gala podłogowe i salonowe kolekcje w  - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Tradizioni (TR) - Brązowe i beżowe płytki podłogowe Nowa Gala Tradizioni z gresu

Tradizioni (TR)

Bardzo elegancka kolekcja Tradizioni ma wszystkie cechy wyróżniające produkty firmy Nowa Gala. Powstała ona z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących nie tylko wytworny wygląd pomieszczeń, ale także wieloletnie użytkowanie bez śladów zużycia. Płytki mają piątą klasę ścieralności, co kwalifikuje je do zastosowań w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Sprawdzą się w biurach, obiektach przemysłowych i handlowych, ale równie ciekawie będą wyglądały w salonie, korytarzu czy też w łazience.

 

Tradizioni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kafelki te pozwolą wykreować oryginalne wnętrze, odzwierciedlające charaktery i styl życia właścicieli. Kolekcja została wykonana z gresu nieszkliwionego w dwóch kolorach: beżowym, brązowym o odcieniach jasnym i ciemnym. Płytki są odporne na poplamienie, są wytrzymałe oraz mrozoodporne. Można je zatem położyć także jako elewację czy podłogę tarasu.

 

Kafelki Tradizioni dostępne są w standardowych rozmiarach 30 x 30 cm, elementy ozdobne, takie jak listwy, cokoły czy stopnice również mają unormowane wielkości.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.