Płytki Tubądzin kolekcje łazienkowe podłogowe oraz colour - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Tubądzin - kolekcje łazienkowe, podłogowe w intensywnych koloroach

Tubądzin

Będąc na etapie wykończenia i wyposażenia naszego domu, poszukujemy innowacyjnych, tanich, a jednocześnie efektownych rozwiązań. Grupa Tubądzin jest producentem płytek ceramicznych, które swoją jakością i wzornictwem wyróżniają się na tle dostępnej w Polsce oferty. Tubądzin stawia przede wszystkim na innowacyjność produktów, za którą idzie nowoczesna faktura, modna kolorystyka, oryginalność i nietuzinkowa estetyka.

 

Twojelazienki.pl oferuje kolekcje płytek ceramicznych Grupy Tubądzin, przeznaczonych do łazienki, salonu, a także te o zastosowaniu uniwersalnym. Klasyka łączy się tu z awangardą. Nowoczesność z elementami retro. Zachowane w kolorystyce kolorów ziemi płytki będą idealnie komponować się ze skandynawskim wnętrzem, a bardziej odważne, czerwone ozdobią mieszkanie w stylu nowoczesnym. Dla miłośników rzeczy wyraźnych i oryginalnych producent stworzył m. in. kolekcję Coll, w kolorystyce żółci i turkusu. Łazienka nie musi być nudna, a podłoga na tarasie szara i bezbarwna. Z Grupą Tubądzin wykończymy swój dom zgodnie ze swoimi preferencjami.


Płytki Płytki podłogowe

Płytki podłogowe
Kolekcja: Tubądzin

więcej
Płytki Płytki uniwersalne

Płytki uniwersalne
Kolekcja: Tubądzin

więcej
Płytki Płytki Łazienkowe

Płytki Łazienkowe
Kolekcja: Tubądzin

więcej
Płytki Tubądzin COLOUR

Tubądzin COLOUR
Kolekcja: Tubądzin

więcej
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.