Płytki Alabastrino Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Alabastrino - Jasne płytki łazienkowe Tubądzin Alabastrino z kontrastowymi detalami

Alabastrino

Łazienka cała w alabastrze to gwarancja przyjemnego uczucia świeżości i czystości podczas każdej kąpieli. Aby móc cieszyć się takimi doznaniami, wystarczy zdecydować się na aranżację z wykorzystaniem płytek ceramicznych tubądzin alabastrino. Kolorem wiodącym, jakie posiadają kafelki łazienkowe, jak nazwa wskazuje, jest alabastrowa biel, choć wśród dekorów pojawiają się również dużo ciemniejsze, kontrastujące, kolory.

 

Jakie dekoracje posiadają płytki Alabastrino?

 

W kolekcji Tubądzin Alabastrino pojawiają się ciekawe dekoracje. Są to duże motywy kwiatowe, drobne wijące kwiatki, mozaiki o różnej wielkości oraz struktura plytek przypominająca marmur. Wszystkie te zdobienia są delikatne, utrzymane w tym samym, białym kolorze. A dla przełamania krystalicznej bieli w kolekcji znajduje się czarna płytka oraz listwa przyozdobiona delikatnymi niebieskimi kwiatkami. Taka dekoracja nadaje całej aranżacji nieco temperamentu (warto zobaczyć także glazura retro).

 

Płytki Alabastrino łazienkowe Tubądzin

 

Płytki Tubądzin Alabastrino to nie tylko sposób na urzekającą aranżację. To także produkty najwyższej jakości (I gatunku), która idzie w parze z atrakcyjną ceną.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.