Płytki Chic Stone Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Chic Stone - Beżowe i ciemnobrązowe płytki łazienkowe Chic Stone Tubądzin

Chic Stone

Dzięki kolekcji płytek Tubądzin Chic Stone przestrzeń łazienki może stać się miejscem wyjątkowym, które połączy w sobie klasyczne rozwiązania w nowoczesnej odsłonie. Klasyczna w tej kolekcji jest kolorystyka. Opiera się ona na kontraście dwóch kolorów – ciemnego i nasyconego brązu z jasnym beżem. Kolory te mają niejednolitą strukturę, dzięki czemu płytki przypominają naturalny kamień.

 

Kolekcja Tubądzin Chic Stone ma dość minimalistyczny charakter, który przejawia się w niewielkiej ilości dekoracji. Poza drobnymi mozaikami są tutaj jednokolorowe płytki o ciekawej strukturze, która przypomina wyryte w kamieniu drobne kwiatki. Ponadto są tu do wyboru ozdobione florystycznymi motywami listwy. Łazienka w brązie i beżu z subtelnymi kwiatami to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej łazience.

 

Płytki Chic Stone, jak i inne produkty Tubądzin, charakteryzują się najwyższą jakością (I gatunkiem). Ich właściwości wizualne i jakościowe sprawiają, że można korzystać z nich także przy tworzeniu aranżacji w innych pomieszczeniach wewnątrz domu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.