Płytki Circle Stone Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Circle Stone - Kremowe lub brązowe płytki firmy Tubądzin inspirowane kamieniem

Circle Stone

Klasyka i uniwersalizm – to dwie cechy przyświecające firmie Tubądzin podczas tworzenia kolekcji płytek ceramicznych Circle Stone. Jest to kolekcja, która sprawi, że łazienka stanie się prawdziwą kamienną komnatą, a do tego miejscem eleganckim, przyjemnym i pasującym do każdego rodzaju wyposażenia łazienkowego.

 

Kolory, jakie pojawiają się w kolekcji Tubądzin Circle Stone, są klasyczne i ponadczasowe. A jest to beż oraz ciemny grafit. Struktura płytek imituje naturalny kamień, a te dwa kolory doskonale sprawdzają się w tym zadaniu. Jeśli zaś chodzi o elementy dekoracyjne pojawiające się w kolekcji Circle Stone, to znaleźć tu można mozaiki oraz listwy, w tym taką, która została przyozdobiona delikatnymi geometrycznymi wzorami o wydźwięku nowoczesnym.

 

Walory kolekcji Tubądzin Circle Stone można wykorzystać także w innych pomieszczeniach niż łazienka. Produkty te są najwyższej jakości (gatunek I), dlatego też, decydując się na taką aranżację, można mieć pewność, że będzie ona sprawdzać się przez długie lata.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.