Płytki Egzotica Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Egzotica - Kolekcja płytek łazienkowych Egzotica firmy Tubądzin naśladująca drewno egzotyczne

Egzotica

Drewno to rozwiązanie ponadczasowe o uniwersalnym stylu. Niestety kompletnie nie sprawdzi się w takim miejscu jak łazienka. Dlatego też firma Tubądzin przygotowała kafle łazienkowe Egzotica, które łączą w sobie wygląd i urok drewna z parametrami technicznymi ceramiki. Imitowane są tu egzotyczne i jasne gatunki drewna, dzięki czemu aranżacja będzie współgrała z każdą koncepcją łazienki.

 

Jakie wzornictwo posiadają płytki Egzotica?

 

W kolekcji Tubądzin Egzotica nie ma zbyt wielu motywów dekoracyjnych. Są tu dwie ciekawe mozaiki. Jedna składa się z brązów o różnym odcieniu, druga z figur o nieregularnym kształcie. Ponadto znaleźć tu można drobne motywy florystyczne, które również wykorzystują kolorystykę brązu. Można wyłożyć nimi nawet całą ścianę łazienki.

 

Płytki Egzotica producenta Tubądzin

 

Płytki z kolekcji Egzotica dostępne są w kilku formatach – 44,8x44,8 cm, 30x30 cm oraz 59,8x29,8 cm. Klasyczny i dość uniwersalny charakter tych płytek sprawia, że można wykorzystać je także do aranżacji kuchennych (sprawdź kafle kuchenne retro) lub salonowych. Połączenie struktury drewna z wysoką odpornością to strzał w dziesiątkę. Warto zobaczyć płytki ashen aranżacje.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.