Płytki Elegant Natur Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Elegant Natur - Kolekcja Elegant Natur firmy Tubądzin z ozdobnymi płytkami

Elegant Natur

Gdy ujrzy się na własne oczy aranżację łazienkową stworzoną za pomocą kolekcji płytek ceramicznych Tubądzin Elegant Natrur, trudno poczuć coś innego niż szczery zachwyt. Łazienka staje się miejscem pełnym kontaktu z naturą, nieco tajemniczym, a zarazem pełnym szykownej elegancji.

 

Podstawowy kolor, jaki został wykorzystany w kolekcji Tubądzin Elegant Natur, to szarość, ale są tu też elementy beżowe oraz brązowe. Szarość dostępna jest tu w wersji jasnej oraz grafitowej. Ale tym, co najbardziej zachwyca w kolekcji Elegant Natur są kwiatowe dekoracje. Nie ma w nich żadnej abstrakcji – to wierne odwzorowanie natury. Wyjątkowość jednak polega na tym, że kwiaty te wyglądają bardzo artystycznie – jak naszkicowane ołówkiem przez prawdziwego artystę. Misterne motywy kwiatowe są także obecne na dekoracyjnych listwach.

 

Płytki z oferowanej tu kolekcji dostępne są raczej w dużych formatach. Płytki bazowe mają wymiary 45x45 cm, mozaiki 30x30 cm, z kolei płytki dekoracyjne to już aż 60x33,3 cm. Płytki z tej kolekcji można użyć także w innych pomieszczeniach, np. w salonie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.