Płytki Elegant Ornament Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Elegant Ornament - Szare i beżowe płytki łazienkowe Elegant Ornament firmy Tubądzin

Elegant Ornament

Ponadczasowa elegancja i pełna szyku harmonia to niewątpliwe zalety aranżacji łazienkowej wykonanej przy pomocy płytek ceramicznych Tubądzin z kolekcji Elegant Ornament. Jak nazwa wskazuje, cały urok tej kolekcji opiera się na wykorzystaniu czarujących ornamentów o eleganckim wydźwięku.

 

Kolorystyka kolekcji płytek Tubądzin Elegant Ornament to harmonijne połączenie dwóch kolorów – ciepłego beżu i nieco chłodniejszej szarości. Dostępne tu płytki nie mają jednolitej struktury – nawet te bazowe mogą pochwalić się subtelnymi, ale efektownymi paseczkami. Ponadto w kolekcji tej są takie elementy, jak mozaiki oraz płytki o formacie 44,8x22,3 cm, które zostały udekorowane maleńkimi ornamentami o charakterze florystycznym. Każdy rodzaj płytek dostępny jest w dwóch wersjach – beżowej i szarej.

 

Płytki Tubądzin Elegant Ornament to rozwiązanie, które sprawdzi się także poza łazienką. Można pomyśleć np. o kuchni lub przedpokoju wykonanych w takiej właśnie konwencji. Taki rodzaj aranżacji z racji swojej uniwersalności będzie bez zarzutów sprawdzać się przez wiele lat.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.