Płytki Floral Stone Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Floral Stone - Kolekcja Elegant Natur firmy Tubądzin z ozdobnymi płytkami

Floral Stone

Poważna i majestatyczna elegancja kamienia została wykorzystana przez Tubądzin w kolekcji łazienkowych płytek ceramicznych Floral Stone. Charakteryzuje się ona kontrastem pomiędzy jasnym beżem a ciemnym, czekoladowym brązem. Kolory te są cieniowane w taki sposób, że przypominają swoją strukturą kamień naturalny.

 

Kolekcja Tubądzin Floral Stone to nie tylko imitacja kamienia, ale również kilka ciekawych elementów dekoracyjnych. Jest tu drobna mozaika w kolorze beżu i czerni, a także kilka listew dekoracyjnych do wyboru, które przedstawiają delikatne motywy kwiatowe. Oferowane tu płytki występują w formatach 45x45 cm, 30x30 cm oraz 60x33 cm. Za pomocą tych elementów można stworzyć klasyczną aranżację, która zachwycać będzie przez długie lata.

 

Płytki Tubądzin Floral Stone to ciekawe rozwiązanie aranżacyjne nie tylko w łazience. Kolekcja ta może ciekawie prezentować się również w przedpokoju, w kuchni, a nawet w salonie. Produkty te są najwyższej jakości (gatunek I), która idzie w parze z atrakcyjną ceną.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.