Płytki Modern Graphic Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Modern Graphic - Płytki łazienkowe Modern Graphic Tubądzin z nowoczesnymi grafikami

Modern Graphic

Kolekcja płytek ceramicznych Tubądzin Modern Graphic to propozycja dla osób lubiących mocne wrażenia i odważne rozwiązania. Dostępne tu płytki charakteryzują się intensywnymi i wyrazistymi kolorami oraz dużymi grafikami o wydźwięku modernistycznym. W kolekcji tej wykorzystano trzy nasycone kolory – karmazynową czerwień, absolutną czerń oraz jasną szarość. Te same kolory występują w dekoracyjnych elementach prezentowanej tu kolekcji.

 

W skład kolekcji Tubądzin Modern Graphic wchodzą jednokolorowe, lekko cieniowane, płytki bazowe, a także szereg dekorów. Wśród nich należy wymienić dwa rodzaje mozaik – składające się z prostokątów oraz z kwadratów – a także elementy kluczowe dla całej kolekcji, czyli płytki przyozdobione dużymi i nowoczesnymi grafikami. Przedstawiają one motywy florystyczne, obejmujące całe powierzchnie płytek o wymiarach 44,8x44,8 cm lub 22,3x44,8 cm.

 

Nowoczesny charakter kolekcji Modern Graphic ciekawie będzie prezentować się także w innych pomieszczeniach niż łazienka, np. w kuchni lub w przedpokoju. Z kolei drukowane kwiaty mogą stać się ozdobą dla niejednego salonu. A wszystko to za atrakcyjną cenę.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.