Płytki Modern Punk Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Modern Punk - Kolekcja płytek łazienkowych firmy Tubądzin inspirowanych sztuką ulicy

Modern Punk

Awangarda, bunt i uliczne klimaty to są cechy, które charakteryzują dość zadziorną kolekcję płytek ceramicznych Tubądzin o nazwie Modern Punk. Dzięki nim łazienka stanie się wyjątkowym miejscem – o naturze anarchistycznej, nieco chaotycznej i pełnej ekspresji. Kolekcja Modern Punk operuje dwoma kolorami – beżem oraz brązem. Kolory te występują w kilku odsłonach – zwłaszcza brąz, który ma tu również odcienie złota oraz złotej stali.

 

Kluczem do sukcesu i oryginalności kolekcji Modern Punk są zastosowane elementy dekoracyjne. Próżno wymieniać tu wszystkie dostępne. Na największą uwagę zasługuje tu płytka dekoracyjna, która wygląda, jakby została wykonana z ćwieków. Ponadto są tu płytki, które przedstawiają ściany wymazane ulicznymi hasłami. A to tylko wybrane z dostępnych dekoracji.

 

Kolekcja płytek Tubądzin Modern Punk to nowoczesne rozwiązanie, które zachwyci zwłaszcza ludzi młodych i zbuntowanych. Poza oryginalnym designem ma ona do zaoferowania także wysoką jakość, bardzo dobre parametry techniczne oraz atrakcyjną cenę.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.