Płytki Mozaiki kolekcja łazienkowa od producenta Tubądzin w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Mozaiki - Wielokolorowe dekoracyjne mozaiki łazienkowe firmy Tubądzin

Mozaiki

Łazienka niczym w kalejdoskopie? Proszę bardzo, wystarczy tylko zdecydować się na płytki ceramiczne Tubądzin z kolekcji Mozaiki. Charakteryzuje się ona bogatą paletą barw, a każda mozaikowa płytka to połączenie albo kilku kolorów, albo różnych odcieni jednej barwy. Wśród dostępnych tu kolorów znajdują się klasyczne dla łazienki barwy – zielona i niebieska czy też kolory przywołujące na myśl gorące słońce i piaski, czyli beż i brąz.

 

W kolekcji Tubądzin Mozaiki nie ma żadnych dodatkowych elementów dekoracyjnych – nie znajdzie się tu emblematów, motywów kwiatowych czy ozdobnych listew. Wszystkie płytki mają tu dość praktyczny format 30x30 cm. Można dowolnie łączyć ze sobą kolory płytek, tworząc mniej lub bardziej pstrokate aranżacje – dokładnie tak, jak za szybką kalejdoskopu.

 

Mozaiki Tubądzin można wykorzystać także w innych pomieszczeniach wewnątrz domu. Poza łazienką można cieszyć się kolorową aranżacją kuchni, salonu, a nawet przedpokoju. Płytki cieszą się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, a można je nabyć za naprawdę atrakcyjną cenę.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.