Płytki Navona Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Navona - Płytki łazienkowe od firmy Tubądzin w kolorze kremowym oraz fioletowym

Navona

Barwy ciepłego piasku i uniwersalna elegancja to cechy, które charakteryzują kolekcję płytek łazienkowych Tubądzin Navona. Wszystko tu jest rozważne, delikatne i harmonijne, dzięki czemu płytki będą świetnie współgrać z każdym rodzajem aranżacji łazienkowej. Wykorzystane tu kolory to odcienie beżu i brązu, z tym że ten drugi kolor dotyczy jedynie elementów dekoracyjnych kolekcji.

 

Tubądzin Navona to skromna kolekcja, w skład której wchodzą przede wszystkim beżowe płytki podłogowe i ścienne imitujące powierzchnię kamienia. Poza nimi jest tu jedynie delikatna mozaika – w różnych odcieniach beżu – oraz ciemnobrązowe dekory w postaci listwy i cygara. Ponadto płytki Navona charakteryzują się błyszczącą powierzchnią.

 

Oferowane tu płytki dostępne są w formatach 45x45 cm, 30x30 cm, 32,7x32,7 cm oraz 32,7x59,3 cm. Wszystkie elementy kolekcji są mrozoodporne, dzięki czemu można stosować je także na zewnątrz domu, np. jako płytki tarasowe lub elewacyjne. Płytki zostały wykonane w najwyższej jakości, a dostępne są za niską cenę.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.