Płytki Parma Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Parma - Duże, klasyczne płytki łazienkowe Tubądzin Aldea w ciepłych kolorach

Parma

Pałacowa elegancja i szczypta luksusu wcale nie muszą być odległymi i abstrakcyjnymi terminami. Kolekcja płytek ceramicznych Tubądzin Parma pozwala stworzyć aranżację o takim właśnie charakterze we własnej łazience. Dzięki temu każda kąpiel nabierze iście królewskiego smaku. A czym odznacza się ta kolekcja płytek?

 

Kolekcja Tubądzin Parma to przede wszystkim klasyczne, jasne i ponadczasowe kolory, tworzące aranżację pełną harmonii. A są to odcienie beżu o strukturze przypominającej prawdziwy kamień. Największym jednak atutem tej kolekcji są obecne w niej zdobienia, które w większości przypadków wyglądają, jakby były wyrzeźbione w kamieniu. Są to dekoracje wyjęte wprost z pałacowych wnętrz. Ponadto są tu nieco bardziej nowoczesne mozaiki.

 

Płytki z kolekcji Tubądzin Parma to idealny sposób na łazienkę pełną luksusowej elegancji. Ale można zastosować je także w innych pomieszczeniach. Kuchnia, salon, przedpokój, sypialnia – w tych miejscach też można pozwolić sobie na szczyptę królewskiej ekstrawagancji.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.