Płytki Teakwood Tubądzin łazienkowe kolekcje w sklepie - - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Teakwood - Płytki łazienkowe Tubądzin Teakwood przypominające drewno tekowe

Teakwood

Połączenie ceramiki z elegancką strukturą drewna było już wykorzystane nie raz. Ale płytki ceramiczne, które łączą w sobie strukturę drewna i kamienia jednocześnie? Taką nowość oferuje firma Tubądzin w swojej kolekcji Teakwood. Jest to połączenie wysokiej jakości ceramiki z barwą i charakterem drewna teakowego oraz strukturą kamienia naturalnego. A jak to wygląda w praktyce?

 

Płytki łazienkowe z kolekcji Tubądzin Teakwood wykorzystują jasny, nieco żółty brąz, charakterystyczny dla teakowego drewna. Na niektórych płytkach można nawet odnaleźć sęki drzewa. Są tu ponadto tak wycieniowane barwy, by struktura płytek przypominała pęknięcia w skałach. W kolekcji tej jest też całkiem sporo drobnych dekorów, m.in. mozaiki czy ciemnobrązowe akcenty.

 

Ta oryginalna kolekcja, jaką są płytki Tubądzin Teakwood, ma bardzo szerokie zastosowanie. Poza łazienką doskonale poradzi sobie w aranżacji kuchennej, salonowej czy przedpokojowej. Płytki są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też cieszą się wysokimi parametrami jakościowymi i atrakcyjną ceną.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.