Płytki podłogowe Bunkyo kolekcja od firmy Tubądzin w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Bunkyo - Eleganckie, minimalistyczne płytki podłogowe Bunkyo firmy Tubądzin

Bunkyo

Elegancka szarość to propozycja na aranżację podłogową przygotowana przez firmę Tubądzin w kolekcji Bunkyo. Wykorzystano tu trzy warianty szarości – jasny, średni – lekko wpadający w beż – oraz ciemny grafitowy. Bez względu na odcień wszystkie płytki posiadają strukturą upodabniającą je do prawdziwego kamienia.

 

W kolekcji Tubądzin Bunkyo nie znajdziemy żadnych dekoracji. Są tu jedynie dwa formaty płytek występujące w ramach każdego z kolorów. Te formaty to 59,8x29,8 cm oraz 59,8x59,8 cm. Dzięki zastosowanemu minimalizmowi aranżacja podłogowa odznacza się praktyczną elegancją, skromnością i uniwersalnym charakterem.

 

Płytki z kolekcji Tubądzin Bunkyo zostały wykonane z gresu o powierzchni lappato. Charakteryzują się one doskonałymi parametrami technicznymi. Można stosować je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu, dzięki czemu sprawdzą się w salonie, w przedpokoju, w kuchni, ale też w biurze, na klatce schodowej, tarasie czy nawet w garażu. To połączenie wysokiej jakości, uniwersalnego charakteru i atrakcyjnej ceny.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.