Płytki podłogowe Carrara Tubądzin – trwała glazura do salonu i kuchni - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Carrara - Jasne, eleganckie płytki podłogowe firmy Tubądzin o wyglądzie marmuru

Carrara

Marmur to kamień pięknie prezentujący się na podłogach. Niestety, jest też poza zasięgiem portfela wielu osób. Tubądzin oferuje kolekcję płytek podłogowych Carrara, które łączą w sobie wygląd, a przy tym urok, prawdziwego marmuru z funkcjonalnością płytek i przystępną ceną. Proponowany tu marmur jest dostępny w kolorystyce bieli.

 

Kolekcja płytek podłogowych Tubądzin Carrara wyróżnia się nie tylko imitacją marmuru, ale również zastosowanymi wzorami dekoracyjnymi, których jest tu niemało. Są to mozaiki, geometryczne struktury płytek, dla których marmur jest tłem, a także czarne wyraziste emblematy, które znajdują się na dekoracyjnych listwach oraz narożnikach.

 

Płytki Tubądzin Carrara to doskonałe rozwiązanie aranżacyjne wszędzie tam, gdzie zależy nam na uniwersalnej elegancji. Taka podłoga świetnie sprawdzi się zwłaszcza w salonie, w sypialni czy w przedpokoju. Podstawowy format dostępnych tu płytek ma wymiary 59,8x59,8 cm. Kolekcja ta to połączenie najwyższej jakości (gatunek I) z atrakcyjną ceną.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.