Płytki podłogowe Concrete Tubądzin – trwała glazura do salonu i kuchni - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Concrete - Jasne płytki podłogowe Tubądzin Concrete – jednolite i ozdobne

Concrete

Kolekcja płytek podłogowych Tubądzin Concerte to delikatność pod każdym względem. To prawdziwy koncert subtelności, elegancji i możliwości aranżacyjnych. Kolorem dominującym tej kolekcji jest jasna szarość, wpadająca momentami w srebro. Płytki charakteryzują się ponadto zróżnicowaną strukturą – od gładkiej po imitującą prawdziwy kamień.

 

Jeśli chodzi o stronę dekoracyjną kolekcji Tubądzin Concerte, to wybór jest tu dość duży. Są to wspomniane już zróżnicowane struktury płytek, jak i bogate wzornictwo. Tu wymienić można mozaiki, abstrakcyjne i geometryczne figury, jak i realistycznie przedstawione motywy kwiatowe.   Dekoracje florystyczne znajdują się na wielkoformatowych płytkach o wymiarach 59,8x59,8 cm. Wszystkie dekoracje są przedstawione w kolorystyce szarości.

 

Płytki z kolekcji Tubądzin Concerte wykonane zostały z gresu o matowej powierzchni. Można stosować je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Uniwersalny charakter aranżacji sprawia, że będzie ona dobrze prezentować się w każdym miejscu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.