Płytki podłogowe Sable Tubądzin – trwała glazura do salonu i kuchni - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Sable - Uniwersalne płytki podłogowe Tubądzin Sable w piaskowych kolorach

Sable

Jaki jest przepis na uniwersalną podłogę – z jednej strony elegancką, z drugiej praktyczną, która będzie dobrze współgrać z każdym wnętrzem? Sposobem na to jest kolekcja płytek podłogowych Tubądzin Sable. Podstawą jest tutaj zastosowana kolorystyka, czyli delikatne odcienie beżu i szarości. Kolory te zostały tak wycieniowane, by przypominały naturalny kamień.

 

Płytki Sable - dekoracje

 

Kolejny aspekt kolekcji Tubądzin Sable, który ma wpływ na charakter aranżacji, to zastosowane dekoracje. Podobne wzornictwo posiada tubądzin fair. Przede wszystkim są to dwa warianty mozaiki o formacie 29,8x29,8 – podzielone na małe i duże kwadraty. Ponadto w kolekcji znajdują się listwy dekoracyjne przyozdobione motywami kwiatowymi. Są one delikatne i utrzymane w tej samej kolorystyce co kafle do salonu.

 

Płytki Sable producenta Tubądzin

 

Płytki Tubądzin Sable można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Doskonale sprawdzą się w salonie, w przedpokoju, w kuchni, ale też na tarasie, balkonie czy ganku. Oferowane tu płytki to nie tylko gwarancja uniwersalnej i estetycznej podłogi, ale też wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. Sprawdź gres czy terakota.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.