Płytki Shellstone kolekcja salonowa marki Tubądzin w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Shellstone - Płytki podłogowe Tubądzin Shellstone o wyglądzie surowego kamienia

Shellstone

Kolekcja płytek podłogowych Tubądzin Shellstone to idealny wybór dla osób, które cenią sobie niebanalną elegancję połączoną z klasycznymi rozwiązaniami. W kolekcji tej wykorzystano trzy uniwersalne i ponadczasowe kolory, czyli biel, brąz oraz grafit wpadający w czerń. W każdym z tych kolorów dostępna jest płytka o strukturze imitującej surowy, nieobrobiony kamień. Podobną kolorystykę posiada kolekcja grigia tubądzin.

 

Właściwości płytek Shellstone marki Tubądzin

 

Płytki Tubądzin z kolekcji Shellstone to kolekcja o skromnej elegancji. Oznacza to, że nie ma tutaj żadnych dodatkowych elementów dekoracyjnych, nawet ozdobnych listew. Każda płytka dostępna jest w formacie 59,8x59,8 cm.  Z kolei materiał, z jakiego zostały one wykonane, to terakota gres o powierzchni wykończonej metodą lappato.

 

Zastosowanie płytek Shellstone Tubądzin

 

Płytki Shellstone to rozwiązanie, które można stosować i wewnątrz, i na zewnątrz domu. Są one bowiem mrozoodporne. A ich uniwersalna, o eleganckim zabarwieniu, kolorystyka sprawia, że sprawdzą się w każdym pomieszczeniu o dowolnym wyposażeniu. To gwarancja aranżacji, która będzie trwała i efektowna przez długie lata. Zobacz także płytki podłogowe tanie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.