Płytki do salonu Terra del Fuoco kolekcja firmy Tubądzin w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Terra Del Fuoco - Płytki podłogowe Terra del Fuoco firmy Tubądzin w ciepłych, naturalnych kolorach

Terra Del Fuoco

Szeroko pojęta ziemia to motyw przewodni kolekcji płytek podłogowych Terra Del Fuoco oferowana przez firmę Tubądzin. Znaleźć tu można delikatny piaszczysty beż, ciepły brąz przypominający spękaną słońcem ziemię oraz grafit oddający urok surowej, nieokiełznanej skały. Struktura tych płytek jest niejednolita, dzięki czemu tym bardziej kojarzą się one z elementami natury.

 

Kolekcja Tubądzin Terra Del Fuoco jest dość skromna. Oznacza to, że poza trzema płytkami bazowymi w wyżej wymienionych kolorach nie ma tu żadnych innych elementów i dekoracji. Dostępne tu płytki występują w formacie 59,8x59,8 cm. Zostały one wykonane z gresu o tak zwanej powierzchni lappato.

 

Płytki Terra Del Fuoco charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Są one mrozoodporne, odporne na ścieranie i rektyfikowane. Sprawdzą się więc nie tylko w takich pomieszczeniach, jak salon, kuchnia czy przedpokój, ale również w miejscach narażonych na działanie niskich temperatur powietrza. To gwarancja klasycznej i eleganckiej podłogi na długie lata.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.