Płytki podłogowe Travertine Tubądzin – trwała glazura do salonu i kuchni - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Travertine - Jasne płytki podłogowe marki Tubądzin o wyglądzie trawertynu

Travertine

Uniwersalna i przyjemna kolorystyka oraz zabawa kształtem to cechy, które wyróżniają płytki podłogowe Tubądzin z kolekcji Travertine. Cała kolorystyka kolekcji opiera się na brązie, którego struktura przypomina kamień naturalny. Wykorzystany brąz jest ciepły, przyjemny i jest w stanie stworzyć klasyczną, ponadczasową aranżację z nutą elegancji.

 

Płytki Travertine podłogowe producenta Tubądzin

 

Dekoracje w kolekcji Tubądzin Travertine są dość nietypowe. Mają one charakter geometryczny, a dokładniej rzecz ujmując, tworzą je różnego rodzaju kwadraty – mozaiki oraz inne kombinacje utworzone z tych figur geometrycznych. Takie dekoracje są skromne, nie rzucające się na pierwszy plan, natomiast zapewniają aranżacji ład i harmonię (warto zobaczyć płytki tubądzin sable). Takie kwadratowe motywy są dostępne i na płytkach, i na listwach.

 

Płytki Travertine - właściwości

 

 Travertine gres szkliwiony tubądzin został wykonany z materiału o wyjątkowo wysokich parametrów technicznych. Dostępne są w formatach 59,8x59,8 cm oraz 59,8x29,8 cm. Można stosować je zarówno w salonie, kuchni czy w przedpokoju, jak i w miejscach usytuowanych na zewnątrz domu, np. na tarasie. Zobacz tanie płytki podłogowe cennik.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.