Płytki Uniwersalne kolekcja od produceta Tubądzin w sklepie - Twojelazienki.pl

Infolinia: (41) 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: (0) 660 492 923

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Płytki uniwersalne - Kolekcja oryginalnych, wielokolorwych dekorów oraz mozaiek od firmy Tubądzin

Płytki uniwersalne

Poszukując niebagatelnych rozwiązań i dodatków do wnętrza, które uzupełnią płytki z klasycznych kolekcji łazienkowych czy salonowych, warto zwrócić uwagę na dodatki. Oferowane przez firmę Tubądzin płytki uniwersalne to niepowtarzalne uzupełnienie każdego wnętrza. Jedynie od naszej fantazji i kreatywności zależy sposób ich wykorzystania. 

 

Wśród uniwersalnych płytek Tubądzin znajdziemy kolekcję Majolika – to bardzo kolorowe, etniczne wzory, idealnie pasujące do jasnych płytek w łazience czy kuchni, a także jako wykończenie tarasu. Kolekcja Majolika to także motywy kwiatowe i morskie, które sprawią, że każda łazienka nabierze nowego wymiaru i stanie się bardziej przytulna. To idealna opcja do wykończenia łazienki w lokalu gastronomicznym czy jako element dekoracji w łazience hotelowej. Niektóre z płytek kolekcji Majolika są mrozoodporne, dzięki czemu z powodzeniem nadają się na wykończenie otoczenia domu. Druga z kolekcji płytek uniwersalnych utrzymana jest w kolorystyce pastelowej. To motywy rysunkowe i kwiatowe, pasujące do pokoju dziecięcego czy niedużej łazienki.


Płytki Majolika 11,5x11,5

Majolika 11,5x11,5
Kolekcja: Tubądzin

Ocena:
Taniej do 27%!
więcej
Płytki Majolika 20x20

Majolika 20x20
Kolekcja: Tubądzin

Ocena:
Taniej do 27%!
więcej
Płytki Pastele

Pastele
Kolekcja: Tubądzin

Ocena:
Taniej do 22%!
więcej
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.