Płytki uniwersalne Majolika 11,5x11,5 kolekcja marki Tubądzin w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Majolika 11,5x11,5 - Płytki uniwersalne Tubądzin Majolika inspirowane kulturą Portugalii

Majolika 11,5x11,5

Czyż może być lepsza aranżacja niż wykonana z płytek kolorowych, pełnych pozytywnej energii i nietypowych emblematów? Kolekcja płytek uniwersalnych Tubądzin Majolika pozwoli stworzyć taką właśnie przestrzeń w dowolnym miejscu – w łazience, w kuchni, w przedpokoju i wszędzie tam, gdzie można pozwolić sobie na szaleństwo z płytkami. Płytki z kolekcji tubądzin majolika można traktować jako jedyny materiał aranżacyjny lub też można łączyć wybrane wzory ze spokojniejszymi płytkami innych kolekcji Tubądzin.

 

Czym wyróżnia się kolekcja Tubądzin Majolika?

 

Przede wszystkim bogactwem wzorów i kolorów. Sztuką jest wymienić wszystkie tu obecne. Dzięki temu klient ma szerokie pole manewrów. Wszystkie oferowane tu  płytki mają wymiary 11,5x11,5 cm. Płytki łazienkowe z motywem morskim to delikatne marynistyczne rysunki, jak i rustykalne emblematy czy błyszczące kafelki w jaskrawych kolorach. A to tylko kropla możliwości.

 

Płytki Majolika 11,5x11,5 firmy Tubądzin

 

Oferowane tu płytki Tubądzin to produkty najwyższej jakości. A dzięki temu, że są mrozoodporne, można stosować je także na zewnątrz budynku.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.