Płytki Black / Red kolekcja łazienkowa od producenta Tubądzin w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Black / Red - Nowoczesne, czarno-czerwone płytki Tubądzin Colour Black-Red

Black / Red

Seria płytek Tubądzin Colour to propozycja dla osób kochających odważne kolorowe łazienki i wyraziste aranżacje. Kolekcja Tubądzin Black/Red to płytki, w których wykorzystano dwa kolory pełne temperamentu – głęboką czerń i karmazynową czerwień. Barwy te zostały głęboko nasycone, są intensywne i tym samym pełne energii. Ich połączenie tworzy przestrzeń z jednej strony kobiecą, z nutą nowoczesnego romantyzmu, z drugiej zaś odważną i awangardową (zobacz także tubądzin colour floral).

 

Jakie płytki znajdują się w kolekcji Black/Red?

 

Wśród płytek z kolekcji Tubądzin Black/Red znajdują się nie tylko takie, które są jednolite i gładkie. Są tu także mozaiki, płytki w delikatne cieniutkie paseczki czy też  listwy dekoracyjne przyozdobione niemal ażurowymi motywami łączącymi w sobie czerń i czerwień. A dla przełamania dwóch bazowych i odważnych kolorów można wykorzystać płytkę o barwie śnieżnej bieli z delikatnymi maleńkimi emblematami oraz połączyc je z płytkami tubądzin colour carmine.

 

Płytki Black/Red firmy Tubądzin

 

W skład kolekcji Tubądzin Black/Red wchodzą pytki podłogowe o formacie 44,8x44,8, płytki ścienne 32,7x59,3, mozaiki 29,5x32,7 oraz listwy dekoracyjne. Wszystkie produkty są nie tylko efektowne, ale i najwyższej jakości.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.