Płytki Carmine Tubądzin kolorowe kolekcje gresu i glazury do łazienki - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Carmine - Płytki Tubądzin Colour Carmine w kolorze białym i karminowym

Carmine

Czy istnieje kompromis między łazienką romantyczną a nowoczesną? Odpowiedzią na ten dylemat niech będzie płytki łazienkowe kolorowe Carmine firmy Tubądzin. Jest to kolekcja, która opiera się na dwóch kolorach – kobiecym karminie oraz świeżej i niewinnej bieli, przy czym wyraźnie dominuje tu odcień czerwieni. Trzeba jednak zaznaczyć, że kolor ten został przetworzony w iście nowoczesny sposób – jest on intensywny, ukazany w całej swojej głębi, trochę krzykliwy. Podobne walory posiadają płytki tubądzin yellow.

 

Równie nowoczesne i wyraziste w kolekcji Tubądzin Carmine są dekoracje. Są to duże motywy kwiatowe, które także zostały utrzymane w kolorystyce karminowej. A dla dopełnienia efektu aranżację można uzupełnić płytkami ozdobionymi falami w kolorze bieli lub karminu, a także mozaikami. Są tu również dostępne cieniutkie dekoracyjne listwy. Zobacz również fioletowe płytki do łazienki.

 

Kolekcja Tubądzin Carmine to gwarancja wysokiej jakości. Produkty są I gatunku. Świetnie sprawdzą się zwłaszcza w łazience i w kuchni. Taka aranżacja to idealny przepis na romantyzm w wersji współczesnej, a może nawet futurystycznej.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.