Płytki do łazienki Green kolekcja od firmy Tubądzin w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Green - Czarne i intensywnie zielone płytki z kolekcji Tubądzin Colour Green

Green

Zieleń to jeden z niegdyś najpopularniejszych kolorów wykorzystywanych w łazienkowych aranżacjach. Tym razem jednak firma Tubądzin w kolekcji Green pokazuje zupełnie nową odsłonę takiego rozwiązania. W tej aranżacji łazienka w zieleni ma wymiar nowoczesny, awangardowy i bardzo odważny. Kolor ten nadaje jej wiele energii i pozytywnych emocji. Zieleń bowiem tu zaprezentowana jest jasna, głęboko nasycona, a do tego jaskrawa.

 

Oryginalne płytki Green firmy Tubądzin

 

Kolekcja Tubądzin Green to zielone płytki do łazienki połączone z głęboką czernią – z tymże wyraźnie dominuje tu tytułowa zieleń. A co możemy znaleźć tutaj obok jednolitych płytek? Różnej wielkości mozaiki, płytki w delikatne paski, kropki, a także dekory florystyczne, czyli listwy z zielonymi kwiatkami na czarnym tle, lub odwrotnie. Ta kolekcja to także szeroki wybór formatów płytek. Warto zobaczyć także pomarańczowe płytki do łazienki.

 

Zastosowanie płytek Green

 

Wszystkie elementy kolekcji tubądzin colour green  są najwyższej jakości. Płytki te przeznaczone są głównie do takich miejsc, jak łazienka czy kuchnia. To gwarancja oryginalnego designu z wysoką jakością i atrakcyjną ceną.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.