Płytki Orange kolekcja do łazienki producenta Tubądzin w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Orange - Czarne i pomarańczowe płytki z kolekcji Tubądzin Colour Orange

Orange

Pomarańcz i czerń to dwa przeciwstawne i kontrastujące ze sobą kolory, a jednak wspólnie mogą stworzyć coś naprawdę niesamowitego. Udowadnia to kolekcja płytek ceramicznych z serii colour tubądzin o nazwie Orange. Jedyne kolory wykorzystane w tej kolekcji to właśnie czerń i pomarańcz. Barwy te są głęboko nasycone, wręcz jaskrawe. Dlatego, decydując się na te płytki, należy zapomnieć o klasycznej i spokojnej aranżacji.

 

Dekoracje dostępne w kolekcji Tubądzin Orange to przede wszystkim wyraźne i nowoczesne motywy kwiatowe, które znajdują się na szerokich listwach dekoracyjnych o formacie 16,2x59,3 cm. Przedstawiają one pomarańczowe kwiaty na czarnym tle i odwrotnie. Poza florystycznymi ozdobieniami w kolekcji tej można znaleźć kilka rodzajów mozaik oraz płytki, których struktura posiada delikatne kropki i paseczki. Płytki idealnie łączą się z płytką ms green.

 

Ogromnym atutem kolekcji Tubądzin Orange jest jej jakość. Wszystkie elementy są gatunku I, co zapewnia nie tylko efektowną, ale i trwałą oraz funkcjonalną aranżację przez długie lata jej użytkowania. Warto zobaczyć też łazienka fiolet.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.