Płytki łazienkowe Pop kolekcja od firmy Tubądzin w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Pop - Kolorowe płytki Tubądzin Colour Pop z efektownymi grafikami

Pop

Kolekcja płytek ceramicznych Pop z serii Tubądzin Colour to totalna awangarda. Są tu mocno nasycone, intensywne i jaskrawe kolory. Dostępne są tu zielone, czerwone oraz pomarańczowe płytki łazienkowe. Kolory te zostały skontrastowane z głęboką czernią oraz śnieżną bielą.

 

Jakie wzornictwo posiadają płytki Pop?

 

Awangardowe w kolekcji Tubądzin Pop są nie tylko kolory, ale także zastosowane wzornictwo. A są tu duże, o nieregularnym kształcie koła z grubym kolorowym konturem. Są one umieszczone na dekoracyjnych płytkach o formacie 32,7x59,3 cm oraz na listwach (16,2x59,3 cm). Wzory te występują na białym tle. Tak dobrane kolory tworzą aranżację o wyjątkowo nowoczesnym, futurystycznym charakterze. Jednocześnie przestrzeń ta jest jasna, żywa i pełna pozytywnej energii, którą można czerpać każdego dnia ( zobacz tubądzin colour fiolet).

 

Płytki wchodzące w skład kolekcji Pop Tubądzin

 

Wszystkie elementy wchodzące w skład kolekcji Tubądzin Pop, czyli płytki podłogowe, kolorowe płytki do łazienki ścienne bazowe i dekoracyjne oraz listwy są produktami I gatunku, a więc najwyższej jakości. Dzięki temu aranżacja przez długie lata będzie cieszyć i oryginalnym wyglądem, i funkcjonalnością.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.