Płytki Violet Tubądzin kolorowe kolekcje gresu i glazury do łazienki - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Violet - Płytki łazienkowe Tubądzin Colour Violet w kolorze fioletu

Violet

Czy kobieca łazienka musi odznaczać się jasnymi, pastelowymi barwami oraz delikatnymi motywami kwiatowymi? A może by tak spróbować osiągnąć romantyczną aranżację w nowoczesnym wydaniu? W takim razie warto zdecydować się na płytki tubądzin colour Violet. Tutaj kolorem wiodącym jest fioletowy. Ale nie jest to kolor pastelowy i łagodny, lecz intensywny, mocno nasycony, wręcz jaskrawy.

 

Nowoczesne w kolekcji Tubądzin Violet są także dekoracje. Co prawda występują tu motywy kwiatowe, ale są one obszerne, wyraziste, przeznaczone na duże powierzchnie ścian (jedna płytka dekoracyjna bloom fiolet ma wymiary 59,3x98,5 cm). Inne dekoracje dostępne w ramach kolekcji Tubądzin Violet to dwa warianty mozaiki, nieco abstrakcyjne róże, cienkie paseczki oraz futurystyczne fale na płytkach. warto zobaczyc także płytki tubądzin w-white.

 

Dużym walorem kolekcji Tubądzin Violet jest nie tylko jej strona wizualna. Płytki te zostały wykonane z najwyższą jakością i posiadają doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu wykonana aranżacja sprawdzi się w każdych warunkach domowych.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.