Płytki White kolekcja łazienkowa marki Tubądzin w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki White - Kolekcja Tubądzin Colour White z płytkami białymi i kolorowymi

White

Kolekcja płytek ceramicznych Tubądzin White jest dosyć szczególna, gdyż łączy w sobie pierwiastek klasyczny z totalnie awangardowym. Tradycyjna, spokojna biel została tu skontrastowana z kolorami o charakterze wręcz futurystycznym – jaskrawymi, mocno nasyconymi, krzykliwymi. A te kolory to zieleń,  pomarańcz, czerwień oraz czerń.

 

Kolorystyka Płytek White Tubądzin

 

Biel jest kolorem dostępnym na większości elementów wchodzących w skład kolekcji colur white tubądzin. Mamy tu więc śnieżnobiałe mozaiki o różnej wielkości tworzących je elementów, płytki w paski oraz płytki jednolite w dwóch formatach. Z kolei czerwień, pomarańcz, czerń i zieleń to kolory, w których dostępne są płytki o dużym formacie32,7x59,3. Są one przyozdobione delikatnymi, cienkimi paskami. Podoną kolorystykę posiadają płytki tubądzin fiolet oraz płytki yellow.

 

Płytki White do łazienki firmy Tubądzin

 

W kolekcji Tubądzin White klasyczna biała aranżacja zyskuje wymiar awangardowy. To płytki dla osób lubiących odważne i oryginalne rozwiązania. Warto zaznaczyć, że poza walorami estetycznymi kolekcja ta odznacza się najwyższą jakością wykonania i bardzo dobrymi parametrami technicznymi.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.