Płytki Yellow Tubądzin kolorowe kolekcje gresu i glazury do łazienki - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Yellow - Płytki łazienkowe Tubądzin Colour Yellow w żółtym kolorze

Yellow

Kolekcja płytek ceramicznych Tubądzin Yellow to niezawodny sposób na wnętrze pełne pozytywnej energii, radości i motywacji do podejmowania nowych wyzwań.  A w taki wyjątkowy nastrój wprawia kolor wykorzystany w tej kolekcji, czyli żółty. Lecz nie jest to zwykły żółty, a jego wersja jaskrawa, krzykliwa, wręcz tętniąca życiem.

 

Glazura tubądzin colour Yellow jest wyjątkowa nie tylko ze względu na wykorzystaną kolorystykę. W kolekcji tej dostępne są ciekawe i równie nowoczesne dekoracje. Są tu duże, o nieco abstrakcyjnym kształcie, zółto-czarne róże na białym tle, a także mozaiki, paseczki, fale i cieniutkie listwy dekoracyjne. W kolekcji tej nie ma ani jednego elementu, w której nie wystąpiłby kolor żółty (zobacz także pomarańczowe płytki łazienkowe).

 

Warto zaznaczyć, że kolekcja tubądzin colour yellow odznacza się nie tylko oryginalnym i efektownym designem, ale także wysoką jakością. Płytki posiadają bardzo dobre parametry techniczne, które  doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu wewnątrz mieszkania. A wszystko to dostępne jest w atrakcyjnej cenie.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.