wysylka - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

wysylka


Nie oddano żadnego głosu

Bezpieczny transport

Szybko, na czas i bez niemiłych niespodzianek!

 

Twoje zlecenie musi dotrzeć do Ciebie w takim samym stanie, w jakim zostało wysłane: bez pęknięć, widocznych i niewidocznych na pierwszy rzut oka uszkodzeń. I co najważniejsze w uzgodnionym wcześniej terminie.

 

Kwestia transportu wszystkich zakupionych towarów  jest dla nas priorytetowa. Właśnie dlatego  przykładamy taką wagę do  tej kwestii  – bezpieczeństwo transportu ma swoją cenę. Ale nasze doświadczenie pokazuje, że  tylko dobre jakościowo rozwiązania zabezpieczają płytki przed uszkodzeniami. Poza tym – w przeciwieństwie do tylu innych sklepów – nie ukrywamy ceny transportu w cenie płytek!

 

 

Jeśli chcesz, zawsze możesz samodzielnie odebrać zakupiony towar, powiadom nas tylko o tej decyzji.

 

 

Profesjonalny transport

 

O bezpieczny transport dbamy już na etapie komplementowania zamówienia. Każdy produkt owijamy folię stretch, dokładnie oklejamy taśmą klejącą i dodatkowo zabezpieczamy przed mikrouszkodzeniami spinkami z tworzywa. Dopiero tak przygotowany towar wysyłamy do Klienta.

 

 

Odbiór zamówienia

 

Koniecznie sprawdź towar, zanim pokwitujesz jego odbiór. Jeśli mimo naszych starań, towar dotrze do Ciebie uszkodzony, napisz protokół odbioru w którym przekażesz swoje uwagi, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta i zwróć uszkodzone elementy.

Komentarze użytkowników


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy Dodaj komentarz

Podziel się

 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.