Płytki Dakota Cer-rol kolekcje łazienkowe w sklepie z glazurą  - Twojelazienki.pl

Infolinia: (41) 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: (0) 660 492 923

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Dakota - Oryginalne płytki łazienkowe Cer-Rol Dakota z motywem fal

Dakota

Długie kąpiele w wannie to idealny czas na bujanie w obłokach i marzenia. Dlaczego więc aranżacja łazienkowa nie miałaby poruszać wyobraźni i wprawiać w odprężony, pozytywny nastrój? A jak tego dokonać? Wystarczy po prostu wykorzystać płytki łazienkowe należące do kolekcji Cer-rol Dakota.

 

Nowoczesność i niebanalność to cechy, które doskonale określają kolekcję Dakota. Znaleźć tu można zestawienie dość nowoczesnych kolorów – brązu, czerni i szarości z klasycznym, uniwersalnym kremem oraz bladym błękitem. Te utrzymane w ciemnych barwach płytki nie są jednak jednolite – zostały one przyozdobione finezyjnymi falami. Ale najbardziej futurystyczne i okazują się płytki ozdobne o nietypowym kształcie. Jeden z ich boków jest falisty. Wystarczy przyłożyć do siebie element jasny z ciemnym, by uzyskać niesamowity efekt.

 

Elementy kolekcji Cer-rol Dakota występują w formatach – 33,3x33,3 cm, 25x40 cm oraz 12,5x40 cm. Ta pełna fal ceramika świetnie sprawdza się nie tylko w łazienkach. Można te płytki wykorzystać także przy tworzeniu aranżacji kuchennych.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.