Płytki Artable /  Arole od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Artable / Arole - Beżowo-brązowe płytki łazienkowe z kolekcji Ceramiki Paradyż

Artable / Arole

Dzień bez kawy to dzień stracony. A teraz delikatnego Espresso można nie tylko smakować, ale i przeżywać, dzięki ciekawej aranżacji łazienkowej, jaką ma do zaoferowania Paradyż w swojej kolekcji Artable/Arole. Połączenie bieli, espresso i brązu to sposób na ciepłą i przyjemną łazienkę. Podobną kolorystykę posiadają płytki paradyż bianco.Aby jednak nabrała ona nieco charakteru i wyrazistości, delikatne kolory można przełamać za pomocą płytek w kolorze ciemnego brązu, a nawet czerni, które służą jako dekoracja.

 

Paradyż w prezentowanej tu kolekcji oferuje dekoracje kwiatowe oraz mozaiki pełne kontrastu (np. biało-czarne). Do wyboru są zarówno jasne kwiaty, harmonizujące z delikatnymi płytkami bazowymi, jak i wyraziste, ciemne i złocone będące swoistym pazurkiem dla aranżacji. Z pewnością ciekawe okażą się również kwiaty szklane. Warto zobaczyć także płytki tessita viola. Producent daje w tej kolekcji naprawdę wiele możliwości do wyboru.

 

Płytki paradyz lazienkowe Artable/Arole mają powierzchnię błyszczącą, a ich właściwości chroniące przed wilgocią sprawiają, że można zastosować je także w kuchni.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.