Płytki Bambus / Bambo / Inca od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Bambus / Bambo / Inca - Płytki łazienkowe od Ceramiki Paradyż z mozaikami i motywami roślinnymi

Bambus / Bambo / Inca

Kolekcja płytek Paradyż Bambus/Bambo/Inka to doskonały sposób na łazienkę o aranżacji nawiązującej do tropików i przyrody. Połączenie takich kolorów – świeżych i jednocześnie relaksujących – jak różne odcienie zieleni, delikatne beże oraz ciepłe brązy, sprawi, że każda łazienka zmieni się w przestrzeń przyjazną, pełną ciepła i odprężającą.

 

W kolekcji płytek ściennych Bambus/Bambo/Inca znajdują się nie tylko płytki bazowe, ale też podłogowe oraz elementy dekoracyjne, które sprawią, że aranżacja łazienkowa stanie się oryginalna oraz z nutą nowoczesności. Dzięki dostępnym dekorom można urozmaicić ściany motywami bambusowych liści, łodyg oraz ciekawymi mozaikami. Kąpiel w takiej łazience to prawdziwa przyjemność i orzeźwiająca tropikalna przygoda. Warto sprawdzić płytki melte i manteia paradyż.

 

Paradyż płytki kafelki dostępne są w najwyższej, pierwszej klasie gatunkowej. Są one utrzymane w kolorystyce matowej, co na pewno będzie miało duży wpływ na utrzymanie ich w czystości i bez smug. Poszczególne rodzaje płytek występują w różnych wymiarach, co daje jeszcze więcej możliwości na ciekawą aranżację.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.