Płytki Stokrotka od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Stokrotka - Subtelnie zdobione płytki łazienkowe z kolekcji Ceramiki Paradyż

Stokrotka

Dziewczęca łazienka delikatna niczym łąka? Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki kolekcji płytek ceramicznych Paradyż o nazwie „Stokrotka”. Te polne, delikatne kwiatki idealnie komponują się z płytkami utrzymanymi w barwie niebieskiej, zielonej, białej oraz brązowej – wszystkie te kolory przywołują na myśl przyrodę. Elementami dekoracyjnymi w kolekcji Stokrotka są oczywiście drobne pojedyncze kwiatki, przypominające tytułowe stokrotki. Takie rozwiązanie nadaje łazience charakter świeżości, delikatności i młodzieńczej niewinności.

 

W skład kolekcji Stokrotka wchodzą bazowe płytki ścienne, płytki podłogowe oraz dekory, czyli w tym przypadku płytki ozdobne oraz ceramiczne listwy, które mogę być cieniutkie jednobarwne lub trochę grubsze udekorowane stokrotkami. Oczywiście elementy ozdobne zachowują taką samą kolorystykę co dostępne tu płytki bazowe.

 

Oferowane tu płytki – jak wszystkie produkty Paradyż – są najwyższej jakości, która idzie w parze z atrakcyjną ceną. Kolekcja Stokrotka to sposób na klasyczną aranżację łazienki, która tchnie w domowników nutę młodości oraz świeżości.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.