Płytki Stokrotka od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Stokrotka - Subtelnie zdobione płytki łazienkowe z kolekcji Ceramiki Paradyż

Stokrotka

Dziewczęca łazienka delikatna niczym łąka? Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki kolekcji płytek ceramicznych Paradyż o nazwie „Stokrotka”. Te polne, delikatne kwiatki idealnie komponują się z płytkami utrzymanymi w barwie niebieskiej, zielonej, białej (zobacz paradyż bianco) oraz brązowej – wszystkie te kolory przywołują na myśl przyrodę. Elementami dekoracyjnymi w kolekcji Stokrotka są oczywiście drobne pojedyncze kwiatki, przypominające tytułowe stokrotki. Takie rozwiązanie nadaje łazience charakter świeżości, delikatności i młodzieńczej niewinności.

 

W skład kolekcji Stokrotka wchodzą bazowe płytki ścienne, płytki podłogowe oraz dekory, czyli w tym przypadku płytki ozdobne oraz ceramiczne listwy, które mogę być cieniutkie jednobarwne lub trochę grubsze udekorowane stokrotkami. Świetnie koponują się z płytkami tessita grafit. Oczywiście elementy ozdobne zachowują taką samą kolorystykę co dostępne tu płytki bazowe.

 

Oferowane tu płytki – jak wszystkie produkty Paradyż – są najwyższej jakości, która idzie w parze z atrakcyjną ceną. Kolekcja Stokrotka to sposób na klasyczną aranżację łazienki, która tchnie w domowników nutę młodości oraz świeżości. Warto sprawdzić łazienki paradyż galeria.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.