Płytki Woodhaven salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Woodhaven - Płytki salonowe od firmy Paradyż o wyglądzie przypominającym drewno

Woodhaven

Płytki salonowe drewnopodobne Paradyż Woodhaven to, jak nazwa wskazuje, istne niebo dla miłośników drewna, funkcjonalności i wysokiej jakości. Jest tu wiele rozwiązań, które zadowolą zarówno tradycjonalistów, jak i zwolenników nowoczesności. Przede wszystkim mamy tu wzór jak najwierniej oddający wygląd i urok naturalnego drewna. Jest tu więc połączenie bieli z brązem występującym w aż trzech odsłonach, a każda z nich to inny gatunek drzewa. Jest tu nawet drewno lekko poszarzałe. Podobna kolorystykę posiadają płytki paradyż arkesia beige.

 

Odwzorowanie drewna to jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania kolekcja Woodhaven. Tradycjonaliści mogą urozmaicić taką podłogę misterną rozetą o takich wymiarach jak bazowe płytki, czyli 40x40 cm. Jeśli jednak ktoś woli osiągnąć bardziej nowoczesne wnętrze, może wybrać płytki na kształt klepek parkietowych o wymiarach 9,8x40 cm (sprawdź doblo nero).  Z nich można stworzyć aranżację ograniczoną jedynie wyobraźnią.

 

Podłoga wykonana za pomocą płytek Woodhaven to połączenie naturalnego piękna drewna z wytrzymałością ceramiki. Płytki, ze względu na ich wysokie parametry jakościowe, można stosować również na zewnątrz domu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.