Płytki tarasowe Cottabri Paradyż Ceramika w sklepie. Gres i terakota  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Cottabri - Płytki tarasowe od Ceramiki Paradyż inspirowane architekturą śródziemnomorską

Cottabri

Rozwiązania rustykalne przeżywają bardzo wyraźny renesans. Dlatego też firma Paradyż przygotowała kolekcję płytek tarasowych Cottabri. Nawiązują one swoją stylistyką do dawniej używanych glinianych, a do tego ręcznie robionych, płytek. W związku z tym znajdziemy tu brudny róż wchodzący niemal w brąz, utrzymany w tonacji ciepłej niczym ziemia spalona i spękana od słońca. Kolekcja Cottabri to także wyraźne nawiązanie do architektury śródziemnomorskiej.

 

Płytki klinkier paradyż z kolekcji Cottabri charakteryzują się ciekawym wzorem. Płytka ma dość tradycyjne wymiary 40x40 cm, ale wygląda jakby składała się z wielu małych cegiełek ułożonych w finezyjny sposób. W zasadzie trudno mówić tu o kolekcji, gdyż Cottabri to tylko ta jedna płytka. A jednak uzyskany dzięki niej efekt na pewno nie okaże się nudny i banalny. Zobacz też paradyż taurus.

 

Wielkim atutem płytek Paradyż Cottabri jest nie tylko ich wygląd, ale również specyfika. Wysokie parametry techniczne sprawiają, że stąpanie po tarasie jest przyjemne i bezpieczne. Płytki tarasowe zewnętrzne paradyż są antypoślizgowe, a także odporne na działanie mrozu i na różnego rodzaju potencjalne uszkodzenia.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.