łytki Country Beż Cerrad klinkierowe mrozoodporne gresy i terakota w  - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Gobi - Żółto-beżowa kolekcja płytek elewacyjnych Gobi firmy Cerrad

Gobi

Oto prawdziwie złota kolekcja firmy Cerrad – Gobi. Kolorystycznie inspirowana złotymi piaskami jednej z największych pustyni świata, śmiało może uchodzić za jedno z najpiękniejszych zestawień barw w aranżacjach. Powierzchnia płytki pokryta jest różnymi odcieniami żółci i złota, które wzajemnie podkreślają swoją intensywność.

 

Płytki dostępne są w różnych fakturach: rustykalnej, gładkiej, imitującej kamień. Znajdują zastosowanie jako płytki podłogowe, stopnicowe, cokołowe oraz elewacyjne. Płytki uniwersalne mają rozmiar 300x300x9mm, najchętniej jednak kupowane są elewacyjne, dostępne w rozmiarach 245x65x6,5mm, 300x148x9mm oraz 300x74x9 mm.

 

Płytki Cerrad doskonale nadają się zarówno do zewnętrznych jak i wewnętrznych części budynków. Nie tylko podkreślają piękno domów rodzinnych, ale również są wytrzymałe i trwałe, dlatego chętnie stosują je także właściciele obiektów użyteczności publicznej. Kolekcja Gobi podkreśla piękno tarasów, korytarzy czy też kominków, nadając im egzotyki i indywidualnego charakteru


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.