Płytki Bino Cersanit łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Bino - Przypominające kamień płytki łazienkowe Bino firmy Cersanit

Bino

Aranżacja własnej łazienki pozwala na stworzenie miejsca odpowiedniego do codziennego relaksu oraz odpoczynku. Aby jednak odpowiednio wykorzystać to pomieszczenie niezbędne jest dobranie najwyższej klasy produktów łazienkowych. Takim z pewnością jest kolekcja Bino marki Cersanit.

 

W skład kolekcji Bino wchodzą przede wszystkim kafle bazowe, utrzymane w jasnych, pastelowych kolorach. króluje beż, krem, brąz oraz szarość. Kafelki bazowe posiadają delikatnie przecierany kolor, przez co doskonale imitują powierzchnię naturalnego kamienia. Dekor cersanit to wykorzystanie wzorów florystycznych, zarówno większych, jak i mniejszych. Kafle dekoracyjne są dopasowane kolorystycznie. Całość kolekcji uzupełniają listwy.  Podobne wzornictwo posiada płytki cersanit felina.

 

Całość prezentuje się nad wyraz elegancko i szykownie, nadając pomieszczeniu wyjątkowego stylu i sprawiając, iż jest ono zarówno funkcjonalne, jak i wygodne. Płytki odporne są na długotrwałe działanie wody, ścieranie oraz na odkształcenia, dodatkowo posiadają wieloletnią gwarancję producenta. Sprawdź też synthia verde.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.