Płytki Kando kolekcja salonowa od producenta Cersanit w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Kando - Eleganckie płytki salonowe Kando Cersanit o polerowanej powierzchni

Kando

Osoby, które pragną zamienić swój salon w miejsce prawdziwie reprezentacyjne, pełne elegancji z nutą luksusu, z pewnością powinny wziąć pod uwagę kolekcję płytek salonowych Cersanit Kando. Płytki z tej kolekcji dają naprawdę szerokie pole do popisu, zwłaszcza pod kątem kolorystyki. Wyróżnia się tu bowiem aż siedem kolorystycznych wariantów. Są tu płytki w wersji białej, złotej, grysowej szarości, beżu, czerni, brązu oraz brązu cotto  (zobacz też amur giallo). Można wręcz powiedzieć, że każdy z tych kolorów tworzy oddzielną kolekcję, zawsze jednak pełną ponadczasowej elegancji.

 

Płytki z kolekcji Cersanit Kando charakteryzują się polerowaną powierzchnią, które nadaje podłodze piękny połysk rodem z pałacowych posadzek. Producent postawił tu na błyszczącą jednolitość, gdyż dekoracji jest tu naprawdę niewiele. Są tu co najwyżej cieniutki paseczki czy delikatne dekoracyjne listwy i narożniki. Sprawdź płytki łazienkowe żywiec.

 

Kolekcja Cersanit Kando to płytki mrozoodporne o wysokich parametrach technicznych. Dlatego świetnie sprawdzą się również w takich miejscach jak taras czy balkon, ale także kuchni (cersanit płytki do kuchni).


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.