Płytki salonowe Mika kolekcja od firmy Ceramika Color w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Mika - Klasyczne płytki salonowe Cersanit Mika w dużym wyborze kolorów

Mika

Mika to sposób na salon, którego aranżacja zadowoli gusta niemal wszystkich osób – miłośników klasyki i tego co nowoczesne, zwolenników kobiecych przestrzeni i surowych męskich klimatów, ponadczasowej elegancji i swobodnego gruntu pod nogami. A wszystko to dzięki kolorystyce i delikatnym dekorom, które łączą w sobie różne tendencje. Zobacz też ancona cersanit.

 

Płytki z kolekcji Cersanit Mika dostępne są w następujących kolorach – biel i czerwień, które tworzą przestrzeń kobiecą i nowoczesną; czerń i brąz, czyli domena męskich klimatów; oraz beż i brąz, które w przypadku aranżacji podłogowych są kolorami klasycznymi. Podobną kolorystykę posiadają płytki steel nero. Oczywiście wszystkie te pierwiastki można ze sobą połączyć – jest to wręcz wskazane. Dekoracje z kolekcji Mika są delikatne i drugoplanowe. Są to listwy i narożniki przyozdobione geometrycznymi wzorami utrzymanymi w kolorystyce całej kolekcji.

 

Kolekcja Mika to rozwiązanie o szerokim zastosowaniu. Dzięki wysokim parametrom jakościowym płytki te można układać nie tylko wewnątrz domu, ale i na balkonie oraz tarasie. Sprawdź też kafelki kuchenne cersanit.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.